Programma

09.30 uur Start Arno Wallaard Memorial Junioren
12.00 uur Finish Junioren en huldiging
13.00 uur Presentatie Ploegen UCI 1.2
14.00 uur Start Arno Wallaard Memorial UCI 1.2
15.00 uur Demo BMX-er Patrick Smit
15.30 uur Hummeltjesrace
16.00 uur Eerste doorkomst UCI 1.2
16.15 uur Dikke Banden Race
17.20 uur Finaleronden (5x)
18.00 uur Finish Elite
18.20 uur Huldiging winnaar Arno Wallaard Memorial

Start/Finish: Burgemeester Sloblaan in Meerkerk

Teams & info

Teams & Deelnemers

(Eerste update in maart 2024)

Draaiboek Nederlands

(Eerste update in maart 2024)

Scenario English

(First update in March 2024)

PARKOERS

Winnaars

2023

1. Rasmus Bøgh Wallin
2. Coen Vermeltfoort
3. Martins Pluto

Kijk de koers terug
Volledige uitslag

2022

1. Elmar Reinders
2. Maikel Zijlaard
3. Tobias Kongstad

Kijk de koers terug
Volledige uitslag

2019

1. Alexander Richardson
2. Matthew Walls
3. Gianni Marchand

Laatste 25 km video
Volledige uitslag

2018

1. Joshua Huppertz
2. Cees Bol
3. Dion Beukeboom

Volledige uitslag
Samenvatting video

2017

1. Timothy Stevens
2. Sjoerd Kouwenhoven
3. Rene Hooghiemster

Volledige uitslag
Samenvatting video

2016

1. Maarten van Trijp
2. Elmar Reinders
3. Nicolai Brøchner

 

Volledige uitslag
Laatste 10 kilometer video

2015

1. Jasper Bovenhuis
2. Wouter Mol
3. Twan Castelijns

Volledige uitslag
Laatste 10 kilometer video

2014

1. Edvin Wilson
2. Thomas Stewart
3. Umberto Atzori

Volledige uitslag
Laatste 10 kilometer video

2013

1. Coen Vermeltfoort
2. Mike Teunissen
3. Sean de Bie

Volledige uitslag
Laatste 10 kilometer video

2012

1. Dylan van Baarle
2. Jesper Asselman
3. Daan Meijers

Volledige uitslag
Laatste kilometers video

2011

1. Arne Hassink
2. Rene Hooghiemster
3. Mark Schreurs

Volledige uitslag

2010

1. Stefan van Dijk
2. Kenny van Hummel
3. Denis Flahaut

Volledige uitslag

2009

1. Lieuwe Westra
2. Eric Baumann
3. Kenny van Hummel

Volledige uitslag

2008

1. Cornelius van Ooijen
2. Sebastian Frey
3. Erik van Lakerveld

Volledige uitslag

2007

1. Denis Flahaut
2. Fulco van Gulik
3. Lieuwe Westra

 

Volledige uitslag

Sponsors