Programma

09.30 uurStart Arno Wallaard Memorial Junioren
12.00 uurFinish Junioren en huldiging
13.00 uurPresentatie Ploegen
14.30 uurStart Arno Wallaard Memorial Elite
14.45 uurVoorronde NK Slowbiking
16.15 uur1e Doorkomst
16.20 uurDikke Banden Race 
18.00 uurFinaleronden (5x)
18.45 uurFinish Elite
18.50 uurHuldiging winnaar Arno Wallaard Memorial

Start/Finish: Burgemeester Sloblaan in Meerkerk

PARKOERS

Winnaars

2018

1. Joshua Huppertz
2. Cees Bol
3. Dion Beukeboom

Volledige uitslag
Samenvatting video

2017

1. Timothy Stevens
2. Sjoerd Kouwenhoven
3. Rene Hooghiemster

Volledige uitslag
Samenvatting video

2016

1. Maarten van Trijp
2. Elmar Reinders
3. Nicolai Brøchner

 

Volledige uitslag
Laatste 10 kilometer video

2015

1. Jasper Bovenhuis
2. Wouter Mol
3. Twan Castelijns

Volledige uitslag
Laatste 10 kilometer video

2014

1. Edvin Wilson
2. Thomas Stewart
3. Umberto Atzori

Volledige uitslag
Laatste 10 kilometer video

2013

1. Coen Vermeltfoort
2. Mike Teunissen
3. Sean de Bie

Volledige uitslag
Laatste 10 kilometer video

2012

1. Dylan van Baarle
2. Jesper Asselman
3. Daan Meijers

Volledige uitslag
Laatste kilometers video

2011

1. Arne Hassink
2. Rene Hooghiemster
3. Mark Schreurs

Volledige uitslag

2010

1. Stefan van Dijk
2. Kenny van Hummel
3. Denis Flahaut

Volledige uitslag

2009

1. Lieuwe Westra
2. Eric Baumann
3. Kenny van Hummel

Volledige uitslag

2008

1. Cornelius van Ooijen
2. Sebastian Frey
3. Erik van Lakerveld

Volledige uitslag

2007

1. Denis Flahaut
2. Fulco van Gulik
3. Lieuwe Westra

 

Volledige uitslag

Sponsors

Schouten Toyota
Den Hartog Verzekeringen
Odab Telematica
Auto Centrum Arkel
Adlas Metaal
Volvo Nederland
WLTM
G. IJzerman Bike Totaal
FF Chemicals
Woltman Piling & Drilling Rigs BV Hoveniersbedrijf Rico Sonnema DEJONG Total AV Solutions
Alfa Accountants
Rivierenland fonds
van Zuilen Mode
Buro van den Dool
Reijnders Graveer en Lasertechniek Timmerfabriek Bos
Caravan Totaal Liesveld
Den Hartog BV
Rovanda Handel en Techniek B.V. Gebroeders Blokland
Aspect ICT
De Giessen Kantoorefficiency Aannemingsbedrijf van den Dool Bas Verspuy Bouwsystemen Epicurus Development
Gemeente Giessenlanden Land-Huis Makelaardij BV
Elar
NL Cases
t Onderhuis Bloemen en Planten
De Groot Autoservice
Holland Mast

 

De Snelle Pieper
Bakkerij van der Grijn
Goud Timmer- en Onderhoudsbedrijf Kraanverhuur en Heiwerken J A Boer BV Dorpshuis en Sporthal “De Linde”
Caravan Centrum Meerkerk
Dierenkliniek Meerkerk
Stukadoorsbedrijf F. van Deventer Automobielbedrijf J.C. De Ruyter & Zn
Eeterij ‘t Kleine Brughuis
Bovekerk, Partyservice en Evenementenverzorging Hubo
Installatiebedrijf Stravers BV
Meerkerk Assurantiën
Plus Meerkerk
DeliJaan vormgeving
Tegel Trend Meerkerk
Skledar & Brandwijk
Arendse & Kon Accountants & Belastingadviseurs Gillis Versluijs Metaalhandel
A. Slob Administratie- & belastingadvies
Car Dsign
DSO Tentoonstellingsbouw
Van der Leeden Tweewielers
Kapsalon HaarIdee
Cafetaria de Halte
Versluis en van der Leun bestratingen Thuisinbouwen.nl

De Bandenboer
Opticien ten Voorde
Handelsonderneming J.C. van Meever
Schilt Airconditioning
Arti ’70
Zederik Woondiensten
Plieger Wielersport
Thuisinbouwen.nl
De Bandenboer
Opticien ten Voorde
Handelsonderneming J.C. van Meever
Schilt Airconditioning
Arti ’70
Zederik Woondiensten
Plieger Wielersport
Timmerbedrijf de Houthoek
Gemeente Zederik
Stichting Vrije Recreatie Montagebedrijf Rudy Vroege
Irene’s Ambachtelijke Bakkerswinkel Hofstede Makelaardij Aannemersbedrijf Damsteegt BV Brouwer Bikes
De Groot Foundation Molenaar Decoration C. Renes BV
AB Bike
De Gieser Wildeman Dekker Kozijnprojecten BV Nol Bikker Motoren
Circuit Romeijn
Café Restaurant “De Krom” Buko Infrasupport
Aldowa BV
Metec BV
van der Valk Hotels